طراحی سایت, طراحی وب سایت حرفه ای, بهینه سازی سایت SEO, طراحی پورتال, طراحی پرتال

 
 

بهینه سازی سایت، سئو، SEO

سئو چیست؟

SEO چیست؟

بهینه سازی سایت (SEO)

در شرایط کنونی که تجارت الکترونیک حرف اول را می زند، برنده اصلی، کسب و کارهایی هستند که بتوانند خود را در دنیای مجازی مطرح کنند.
بیش از 80 درصد از كاربران اینترنت برای دستیابی به منابع مورد نظر خود از موتورهای جستجو استفاده میكنند، در نتیجه در این فضای مجازی تنها صاحبان وب سایت هایی موفق به جذب بازديدكنندگان بيشتر خواهند شد كه در میان نتايج نخست موتورهای جستجو به كاربران پيشنهاد شوند.

SEO چیست؟

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization و به معنای ارتقاء یا بهینه سازی رتبه در موتورهای جستجو است. بعبارت دیگر، سئو مجموعه تکنیک هایی است که با بکارگیری آنها در طراحی، می توان رتبه سایت شما را در موتورهای جستجو افزایش داده و باعث بالارفتن ترافیک سایت، معرفی بهتر و آشنایی بیشتر کاربران اینترنت با محصولات و خدمات شرکت یا کسب و کار شما شده و در نتیجه باعث فروش بیشتر و سود بالاتر شما خواهد شد.

برای بهینه سازی چه اقداماتی انجام می گیرد؟

بکارگیری تکنیک های سئو در طراحی وبسایت، مانند هر تخصص دیگر، کاری است که تنها متخصصین این امر می توانند از عهده آن برآیند. خلاصه ای تیتروار از تکنیک های طراحی سایت بر اساس دانش سئو را می توان بدین صورت بیان نمود:
بهینه سازی سایت (سئو) SEO
پس از طراحی و بارگذاری سایت، اقدامات لازم جهت افزایش رتبه سایت همچنان ادامه می یابد. اما این اقدامات به چگونگی درج و انتشار مطالب در وبسایت شما مرتبط بوده و دقت لازم را از جانب شما می طلبد. از این اقدامات می توان به عنوان مجموعه تکنیک های مدیریت محتوای سایت نیز نام برد.
این گونه اقدامات شامل مواردی است که در رقابت شدید، محتوای وبسایت شما را متمایز نموده و به موتورهای جستجو در ردیابی و شناسایی سایت شما کمک می نماید. اقداماتی شامل:
بهینه سازی سایت (سئو) SEO
با بکارگیری مجموعه این اقدامات است که می توان در مدتی معقول رتبه یک وبسایت را در نتایج موتورهای جستجو ارتقاء داده و رقباء تجاری را در دنیای مجازی پشت سر نهاد.
در طول این مسير ما همواره در كنار شما خواهيم بود و تلاش خواهيم كرد با ارائه راه كارهای مناسب شما را درمیان بهترین های كسب و كار خود مطرح كنیم.